Yhteystiedot

Veli-Pekka ”Vepe” Kärkölä

Paikallistoimikunnan puheenjohtaja, SPR Virrat puheenjohtaja (Ylä-Pirkanmaan paikallistoimikunta). Valmiuskouluttaja, Vapepa-johtaja

+358 400 332 345, vepe.karkola@gmail.com

Minnatuulia Mäkelä

Ikaalisten Nykymartat Ry, puheenjohtaja. Paikallistoimikunnan varapuheenjohtaja.

ikaalisten.nykymartat@gmail.com, minnatuulia.makela@gmail.com

Jenni Kuuhimo

SPR Kihniö-Parkanon Valmiuden yhteyshenkilö, EA-ryhmän johtaja. SPR Kihniö-Parkanon tiedottaja. henkisen tuen koulutettu.

+358 46 543 2921, jennikuuhimo@gmail.com

Tommi Mattila

SPR Hämeen Piirin Valmiuspäällikkö. Vastaa alueemme järjestökoordinaatiosta ja Vapaaehtoisen Pelastuspalvelun kehittämisestä.

+358 40 5895 780, tommi.mattila@redcross.fi

Anne Kuusisalo

SPR Kihniö-Parkanon suojaväistötilan ja monikulttuurisuus- sekä ystävätoiminnan vastuuvapaaehtoinen. Vuoden parkanolainen 2022

+358 44 558 5757, anne.kuusisalo@promeda.fi

Kalle Hakala

Sivuston ylläpitäjä, SPR Kihniö-Parkanon puheenjohtaja. Valmiuskouluttaja, Vapepa-johtaja ja henkisen tuen koulutettu. Paikallistoimikunnan sihteeri.

kallehakala.fi/

+358 45 347 3370, kalle.a.hakala@gmail.com, kaha.konsultointi@gmail.com, parkano.harjoitus@gmail.com, kalle.hakala@vapepaluoteispirkanmaa.fi

Kari Lehtiniemi

SPR Hämeenkyrön valmiuden yhteyshenkilö

+358 40 539 7100, lehtiniemenkari@gmail.com

Sari Lähde

SPR Hämeenkyrön valmiuden yhteyshenkilö

+358 50 912 1109, sari.lahde@gmail.com

Emilia Piilola

Aureen metsästysseuran hälytysryhmän perustaja ja yhteyshenkilö.

+358 44 275 9345, emilia.piilola@gmail.com